Profesyonel Lokomotif Kiralama


Ülkemizde son zamanlarda gelişen demiryolu alt yapısı, geleceğin demir ağlarına farklı bir ışık tutmaktadır. Lojistiğin omurgasını oluşturan demiryolları, ülkemizin kalkınmasında gelecekte en önmeli faktörlerden birisi olacaktır. Bu bağlamda, taşınacak yükler, yapılacak yollar, manevra edilecek vagonlar gün geçtikçe artmakta ve çeken araç konusundaki eksikliği yeniden bizlere hatırlatmaktadır.


Raykent Lojistik olarak 2006 yılından beri Çeken araçlar konusunda hizmet vermekteyiz ve vermeye devam ediyoruz. Demiryolu ağlarında, yeni yapılan hatlarda, rafineri ve fabrikalarda demiryolu taşımacılığına yeni bir soluk getirme gayretindeyiz. Bu hedef için tüm gücümüzle çalışıyor ve sizlere hizmet vermek için çabalıyoruz.


Lokomotif sahibi olmaktan öte, sürdürülebilir bir lokomotif hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Lokomotifi para ile satın almak belki bir nebze kolaydır fakat işletmek için altyapı ve teknik bir kadro ile yedek malzeme ve tedarik zinciri olması gereklidir. Yılların tecrübesi ile oluşturduğumuza ekibimi ve altyapımız bu konuda her daim hizmetinizdedir. Kesintisiz ve sürdürülebilir bir hizmet için bizi izlemeye devam edin.

4 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör