MODERNİZASYON HİZMETLERİ

 

Modernizasyon, daha yeni teknolojiler kullanarak ekonomik ömrünü uzatmak ve daha verimli bir çalışma sağlamak için lokomotiflere uygulanan bir bakım/geliştirme işlemidir. Modernizasyon günümüzde savunma sanayinden, demir yoluna, deniz taşıtlarına kadar bir çok alanda çalışan ekipman ve makinelere uygulanmaktadır.
Modernize edilmiş bir lokomotifin ekonomik ömrü uzatıldığı gibi, bakım ve işletme maliyetleri de ciddi manada azalır. Eski teknolojili lokomotiflerin bakımları daha büyük ekipman, altyapı ve ekip gerektirirken, modernize edilmiş bir lokomotifte bu maliyetler ciddi anlamda düşer. 
Genel Olarak Avantajları
Daha Az Bakım Masrafları.png

Daha Az Bakım Masrafı

Teknolojisi yüksek sistemler daha az bakım gereksinimi duyar. Ayrıca parça bulma veya tamir konusunda problem yaşatmaz.

Çevreye Duyarlı

Yeni teknoloji motorlar daha az emisyon yayar. Ayrıca kullanılan bileşenler çevreye uyumludur.

Çevreye Duyarlı222.png
Güvenlik.png

Güvenlik

Hem sürüş/kullanım güvenliği, hem de çevre ve can güvenliği arttırılmış sistemler eklenir. İnsan güvenliği ön plandadır.

Daha Az Yakıt

Yeni nesil motorlar çevreci olduğu kadar, daha az yakıt tüketirler. Bu sayede aynı işi yaparken daha az Karbon salınımı yapar.

Daha Az Yakıt.png
İzlenilebilirlik.png

İzlenebilirlik

Tüm bileşenlerin takibi ve sürüşle ilgili bir çok veri takibi yapmak çok daha kolay. 

Teknolojik

Son teknoloji ile donatılan araçlar, dijital verilerle bir çok olanak sağlamaktadır. Kullanım güvenliğini arttırır ve bakım arıza takibini kolaylaştırır.

Teknolojik.png
Ekonomik Ömür.png

İnsan Odaklı

Daha güvenli sürüş sistemleri sağlarken, daha konforlu bir ortam oluşturur. İnsanı merkeze alarak ona destek olan tasarımlar içerir.