NEDEN KİRALAYIM?

Gelişen teknoloji ile yeni bir sanayi devriminin eşiğinde sayılırız, Endüstri 4.0. Bu yeni yapı büyük ve üreten işletmelerin bölümlendirme ve profesyonelliğe verdiği önemin artmasına neden olmaktadır. Yani her işi kendi alanında profesyonel çalışan firmalara yaptırmak. Bu sayede finansal yatırımları, operasyonel planlamaları tamamen kendi işinize yönlendirebilir ve daha büyük başarılar elde edebilirsiniz.

Bir çok firma kiralama yerine satın alma yoluna gitmektedir. Diğer taraftan kiralama yoluyla işlerini profesyonel şekilde çözen müşterilerimiz, finansal olarak daha güçlü bir konuma gelmenin yanında, risklerini de minimize etmektedirler. 

Özellikle demiryolu sektörünün büyüdüğü ve yatırımların arttığı dönemlerde, yeni makina alımı ve sürdürülebiliriliği için ciddi masraflar harcanmakta ve çoğu zaman zararla sonuçlanmaktadır. Çünkü demiryolu sistemleri tamamen tecrübe, yatırım ve ciddi emek isteyen sistemlerdir. Sadece lokomotifin alımı değil, işin sürdürülebiliriliği çok daha önemlidir. 

 

Biz Raykent olarak 2006 yılından beri Lokomotif ve çeken araç sektöründe profesyonel anlamda kiralama hizmeti vermekteyiz. Bakım ve sürdürülebilirlik için yetkin personellerimiz, tecrübemiz, ekipman ve atölyemiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermek için var gücümüzle çalışmaktayız. Siz de lokomotif satın almak yerine kiralamayı tercih edin, kesintisiz hizmet ve fiyat avantajlarından yaralanın.

Bakım Yönetim Sistemi

Bakım Yönetimi, Raykent'in kurduğu ve lokomotiflerin takibi yapan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde merkezi veritabanı ile Türkiye genelinde hizmet verilmektedir. Kiralanan Lokomotiflerin bakımları, Arıza kayıtları ve Servis kayıtları bu sistem sayesinde hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmektedir. 

Hızlı ve Etkin Servis

Arıza ve Bakımlar için tam donanımlı ekip ve ekipman ile Lokomotiflere hızlı ve doğru müdahale yapıyoruz. Arızi durumlar için artık endişelenmenize gerek yok. Servis birimimize ulaşmanız halinde en uygun ve hızlı servis hizmeti tarafınıza sunulacaktır. 

Yedek Parça Yönetimi

İşlerinizin aksamaması için lokomotiflerimizin yedek parçaları her zaman stoklarımızda mevcuttur. Servis planlarımıza göre tamiri uzun süren arızalarda parça değişimi ile işlerinizi aksatmadan kısa sürede arızaları gideriyoruz. Siz sadece arkanıza yaslanın ve rahatınıza bakın.

Tecrübeli Makinist / Operatör 

Yıllardır eğitimli, sertifikalı ve tecrübeli Operatörlerle çalışıyoruz. Güvenli sürüş gerekliliklerine sahip, psikoteknik yeterliliği uygun, sertifikalı makinist kadromuz, hem sizin İş Güvenliğinizi hem de lokomotifin işlevselliğini sağlamaktadır. Bu sebeplerden dolayı lokomotiflerimiz her zaman operatörleri ile birlikte kiralanmaktadır.

Tamiri mümkün olmayan arızi/kaza olaylarında, veya uzun süreli tamir gerektiren durumlarda Lokomotif filomuz her zaman yanınızda. Size uygun ikame bir lokomotif temin edilebilir* ve işleriniz aksamadan devam eder.

İkame Lokomotif

Konusunda uzman ve tecrübeli teknik kadromuz ile daha sürdürülebilir çalışma ve daha hızlı bakım onarım hizmetleri. 

Profesyonel Teknik Kadro

Sabit ödemeler sayesinde yatırımlarınızı daha kolay yönetebilir ve süpriz masraflarla karşılaşmazsınız. Ayrıca bütün bu maliyetlerinden kurtulmanın yanında tarafınıza kesilen hizmet faturasını gider göstererek KDV indiriminden faydalanabilirisiniz.

Sabit Maliyetler

Sabit ödemeler sayesinde yatırımlarınızı daha kolay yönetebilir ve süpriz masraflarla karşılaşmazsınız. Ayrıca bütün bu maliyetlerinden kurtulmanın yanında tarafınıza kesilen hizmet faturasını gider göstererek KDV indiriminden faydalanabilirisiniz.